نرم افزار شیمی

  با توجه به توسعه تلفن های هوشمند که کاربرد پذیری بسیار آسانی داشته و امکانات بسیار خوبی در اختیارمان قرار می دهد، تصمیم گرفتیم تا در یک بخش جداگانه در سایت شیمی معدنی به معرفی نرم افزارهای مرتبط با علم شیمی بپردازیم. نرم افزار شیمی merck نیز یکی از بهترین اپلیکیشن های موجود در حوزه دانش شیمی به شمار می رود.

  اگر به جدول تناوبی که یکی از مباحث پایه ای رشته شیمی است علاقه دارید، اپلیکیشن Merck PTE HD برای شما ساخته شده است.

  نرم افزار شیمی PTE توسط یک شرکت فعال در زمینه تولید مواد شیمیایی، یعنی Merck آلمان طراحی و توسعه پیدا کرده است. این اپلیکیشن یکی از بهترین نرم افزارهای آموزشی برای افرادی که دانش شیمی را دنبال می کنند می باشد که برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است.

  این نرم افزار جدای از اینکه برای دانش آموزان مقطع دبیرستان نیز کاربردی خواهد بود، می تواند ابزار کارآمدی برای محققان و اساتید درس شیمی باشد.

  باید گفت که نرم افزار مذکور قادر است جدول تناوبی عناصر را به صورت سه بعدی برای شما نمایش داده و در مورد هر یک از عنصرهای شیمیایی، اطلاعات کاملی در اختیارتان قرار دهد.

  در برنامه Merck PTE HD که نسخه ۱.۲.۴.۱ آن برای دانلود در سایت شیمی معدنی قرار داده شده، شما می توانید به ویژگی های مهم شیمیایی از جمله جرم اتمی نسبی، نقطه ذوب و جوش، چگالی و سایر خصلت های تعریف شده دسترسی داشته باشید.

  یکی از ویژگی های مثبت و شاخص این برنامه موبایلی، امکان محاسبه استوکیومتری واکنش های شیمیایی گوناگون است. بدین ترتیب دیگر می توانید با خیالی راحت از پس مشکل ترین سوالات استوکیومتری بر بیایید و در این فصل از کتاب های درسی شیمی، پیشرفت کنید.

  برنامه فوق، تمام امکانات و ویژگی هایی که مطرح شده است را به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت، درون خود دارد؛ کافی است پس از نصب نرم افزار، آموزش خود را شروع کنید.

  در پایان می بایست یادآوری کنیم که این نسخه از نرم افزار برای سیستم عامل اندروید و از نسخه ۲ به بالا طراحی شده است.


  دانلود© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت شیمی معدنی ایران محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس